Przed finałem Naito vs. Omega podczas gali odbyły się dwa starcia o pasy Tag Teamowe. War Machine zgodnie z oczekiwaniami obroniło swoje tytuły przeciwko Cody’emu i Hangman Page’owi, gdzie po walce doszło do powrotu KES i to oni będą nowymi rywalami dla mistrzów. Drugą walką było starcie o pasy IWGP Junior Heavyweight Tag Team, gdzie bronili ich Young Bucks przeciwko Taguchi Japan(w składzie Ricochet i Ryusuke Taguchi) i przy zaskoczeniu wielu ludzi zgromadzonych w Ryogoku Kokugikan otrzymaliśmy nowych mistrzów. 

Członkowie The Elite i przede wszystkim Bullet Clubu trzymali te pasy 63 dni i był to już ich szósty reign z tymi tytułami czyniąc ich rekordzistami! Dla Taguchi’ego również jest to szósty reign, ale pierwszy gdzie pasy trzyma razem z Ricochetem dla którego jest to już trzeci reign. 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany