Do tej pory głównymi faworytami do zwyciężenia w Royal Rumble matchu byli Shinsuke Nakamura, John Cena oraz Roman Reigns. Teraz do tego grona dołączył niespodziewanie Finn Balor. Podczas ostatniego RAW Irlandczyk zadeklarował, iż wystąpi w Royal Rumble matchu i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jego dołączenie do The Club.

Zagraniczne portale donoszą, że główni oficjele WWE zaczęli rozważać zwycięstwo Balora w tym pojedynku. Były mistrz NXT miałby wygrać z pomocą Andersona i Gallowsa, a następnie przejść heel turn oraz przenieść się na SmackDown Live, by wyzwać AJ Stylesa na pojedynek o tytuł WWE podczas WrestleManii 34.

Do samej gali pozostały niecałe 3 tygodnie, więc wszystko może się zmienić, co nie zmienia faktu, iż należy bacznie obserwować poczynania pierwszego w historii mistrza Universal i jego kolegów z Bullet Club.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany