Nie jest tajemnicą, że Kenny Omega zawdzięcza bardzo wiele NJPW. Zawodnik za to spłaca swój dług niesamowitą promocją Japońskiej federacji poza USA, co bardzo dobrze odbija się na finansach Japończyków. Obydwie strony bardzo dużo korzystają na tej współpracy, więc nie może zaskakiwać fakt, że Kanadyjczyk postanowił przedłużyć umowę z New Japan Pro Wrestling.

The Wrestling Observer Newsletter informuje, że nowy kontrakt Kenny’ego obowiązuje do 31 stycznia, 2019, co jasno oznacza, że zawodnik nie wystąpi w Royal Rumble matchu w tym, ani następnym roku, dzięki czemu nie powinno być z tym żadnym spekulacji w pobliżu PPV.
Dla fanów NJPW jest to niewątpliwie bardzo dobra wiadomość, ponieważ będą oni mieli okazje zobaczyć jeszcze więcej niesamowitych walk w wykonaniu lidera Bullet Clubu, a przedłużenie kontraktu może zaowocować zdobyciem głównego złota w NJPW.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany