BREAKING NEWS

Nowy mistrz koronowany podczas Monday Night RAW!

Superstar Shake-up trwa w najlepsze, a nazwisko pierwszego zawodnika, który przeszedł z SmackDown Live na RAW już znamy. O tym pisaliśmy już na naszej stronie, a możecie to przeczytać tutaj: http://whatiswrestling.pl/jinder-mahal-przedraftowany-raw/

To jednak nie koniec wieści związanych z Modern Day Maharadżą. Kurt Angle ogłosił podczas segmentu otwierającego, że Jinder Mahal będzie bronił swojego mistrzostwa United States w walce z Jeffem Hardym. Od początku starcia mogło się nam wydawać, że jest to spowodowane, by były mistrz TNA World Heavyweight przeszedł na SmackDown Live z tytułem mistrzowskim.

Ostatecznie po zaciętym pojedynku i wykonaniu Twist of Fate oraz Swanton Bomb Jeff przypiął Jindera, stając się mistrzem Stanów Zjednoczonych i jednocześnie kolejnym Grand Slam Championem! Jednakże po walce Maharadża postanowił od razu domagać się rewanżu, do którego dojdzie podczas The Greatest Royal Rumble. Czy jutro zobaczymy Jeffa na SmackDown Live? Jest to bardzo możliwe.

KATEGORIE
BREAKING NEWSRAW & SMACKDOWNWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*