BREAKING NEWS

Kto jest nowym mistrzem Cruiserweight?

Ponad dwa miesiące dywizja Cruiserweight nie miała swojego mistrza. Przez ostatnie tygodnie podczas tygodniówek 205 Live oglądaliśmy kolejne pojedynki turnieju, który miał wyłonić kolejnego mistrza Cruiserweight. Wszystkie walki stały na bardzo wysokim poziomie, a sami zawodnicy, którzy brali udział w turnieju, pokazali się ze wspaniałej strony. Fioletowa tygodniówka zyskała wielu nowych, stałych widzów, co tylko pokazuje, jak świetną decyzją było rozpoczęcie tej wielkiej rywalizacji.

Ostatecznie do finału dotarli wielcy faworyci fanów WWE, czyli Cedric Alexander i Mustafa Ali. Od momentu ich poznania, widzowie byli bardzo pozytywnie nastawieni do tego starcia i chcieli, aby znalazło się ono w głównej karcie Wrestlemanii. Jednakże pojedynek odbył się „tylko” w Kickoffie największej ze scen. Starcie wypadło bardzo dobrze i zawodnicy sprostali oczekiwaniom. Ostatecznie po niezwykle wyrównanym starciu nowym mistrzem został Cedric Alexander, który odrazu po zakończeniu walki przytulił swojego przyjaciela, z którym się zmierzył.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*