RAW

NXT zorganizuje swoje Royal Rumble!

Jesteśmy kilkanaście godzin po Royal Rumble PPV, a wygląda na to, że to nie koniec. Oczywiście w poprzednim roku dostaliśmy Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej, jednak teraz chodzi o coś zupełnie innego.

Jak wiemy, niedługo zobaczymy 6-Man Tag Team Match, gdzie Aleister Black, Ricochet i Velveteen Dream zawalczą z Tommaso Ciampą, Johnnym Gargano i Adamem Colem. Cały pojedynek będzie transmitowany na wszystkich platformach WWE jako program WWE Halftime Heat, czyli podczas przerwy finału Superbowl. Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie WWE nam przygotowało!

Na oficjalnym instagramie WWE NXT pojawiło się zdjęcie mówiące, że żółty roster zorganizuje swoje własne Royal Rumble. Niestety dla nas prawdopodobnie całość odbędzie się tylko na Live Evencie. #NXTRoyalRumble jest zapowiadane na ten czwartek jako #NXTSebring. I sprawdzając wwe.com, możemy znaleźc informacje, że jest to zwykły Live Event, który nie będzie transmitowany na WWE Network. Obecnie nie wiemy, kto weźmie udział w całym pojedynku, ponieważ na grafice zapowiadającej jest tylko 6 osób – Matt RiddlePunishment Martinez, Aleister Black, Velveteen Dream, Johnny Gargano i Keith Lee.

Oczywiście możliwe, że Triple H niedługo opublikuje więcej informacji na ten temat, ponieważ na dany moment nie wiemy kompletnie nic. Z drugiej strony, czy WWE robiłoby taki event bez transmisji, tylko po to, aby podbić publiczność na Live Eventach NXT? Niestety, musimy czekać na kolejne informacje o wydarzeniu. O wszystkim będziemy informować na bieżąco!

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments