O nas!

What Is Wrestling to projekt założony przez Mikitę „SethaDonnera” Varanovicha, który wystartował 11 Listopada 2016 roku. Obecnie w całym tym zamieszaniu uczestniczy 9 osób:

Mikita „SethDonner” Varanovich – Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel, lektor na YouTube i główny prowadzący całego projektu „What is Wrestling”. Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!
– Social media Donnera: YouTube, FanPage, Instagram

Damian Puto – Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Marcel Rutkowski – Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Karol Konopka – Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling, a jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.
– Social Media Karola: Instagram

Kacper Wadych – Interesuje się wyścigami (Formuła 1, MotoGP itp.), piłką nożną (kibic Bayernu Monachium). Jego ulubieni wrestlerzy to: AJ Styles, Kenny Omega, Dean Ambrose, Tetsuya Naito, Eli Drake i Austin Aries. Ogląda wrestling od 2011 roku.

Szymon Mrozik – Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu „OffcaBaran”. Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj… Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Kamil Kaźmierczak – Studiuje budownictwo na Politechnice Łódzkiej. Wrestlingiem interesuje się od czasów Steel Cage Matchu Batisty z Chrisem Jericho w 2008 roku. Poza wrestlingiem, jest fanem sportów zespołowych, takich jak koszykówka, siatkówka i piłka nożna

Adam Gadomski –

Krzysztof Rojkiewicz – Anonimowy grafik What Is Wrestling. NJPW to według niego „hiński bakjard”, w dodatku nie lubi oceniania walk w skali gwiazdkowej. Interesuje się anime – zwłaszcza „Dragon Ball”, grafiką komputerową i ogólnie pojęta technologią. Jego ulubionymi wrestlerami są Chris Jericho, Kevin Owens, Eddie Guerrero oraz Roman Reigns.

Poza stroną internetową, WiW posiada kanał na YouTube – tam znajdziecie świeże newsy, topki oraz niesmaowicie interesujące, a także profesjonalne Livestreamy; Fan Page na Facebooku – tam dowiecie się o najnowszych projektach, ewentualnie zmianach, a także dostaniecie codzienną dawkę newsów i ciekawostek związanych ze światem wrestlingu; Grupę na Facebooku – tam możecie wyrazić swoją opinię oraz wymienić z nami kilka zdań, lecz jeszcze lepszy do tego jest… Kanał na Discord, na którym podczas gal PPV, a nawet czasem podczas tygodniówek, możecie komentować i wymieniać się swoimi opiniami z nami na żywo!