Tu podaj tekst alternatywny

W drugiej połowie 2016 roku What is Wrestling rozpoczęło publikację materiałów wideo na temat profesjonalnego wrestling. Od tego czasu wiele się zmieniło!

Na początku 2017 roku powstała pierwsza strona WhatIsWrestling.pl, która szybko zawojowała wysoką pozycję pod względem wyświetleń. Dzięki unikatowej publikacji takich rzeczy jak WIW Ocenia, czy Plusy i Minusy zdobyliśmy zaufanie i wsparcie od czytelników. Tym razem chcemy wprowadzić więcej tego typu rzeczy, które będą wyróżniać się spośród innych.

Chcemy rozbudować stronę What is Wrestling do poziomu najbardziej zaufanego i rzetelnego źródła informacji w świecie wrestlingu. Współpraca z polską federacją Kombat Pro Wrestling zapewnia nam najświeższych wiadomości właśnie na temat naszego, polskiego produktu. Dodatkowo każda publikowana przez nas treść jest przed ujrzeniem światła dziennego dokładnie sprawdzana, aby wszystko odpowiadało naszym wymaganiom.

Już niedługo będziemy chcieli poszerzyć grono naszych redaktorów, dlatego, jeśli jesteś zainteresowany/na, to więcej informacji możesz uzyskać na naszym profilu na Facebooku.