NewsRAW

Oficjalna aktualizacja stanu Romana Reignsa! Wraca do ringu?

Kilka dni temu WWE zapowiedziało, że na najbliższym Monday Night RAW pojawi się Roman Reigns. Miał to być pierwszy występ byłego mistrza Universal w telewizji od momentu ogłoszenia zawieszenia kariery przez nawrót białaczki. Celem pojawienia się The Big Doga było oczywiście ogłoszenie dotyczące jego stanu zdrowia. Pojawiło się przez to wiele spekulacji. Czy ogłosi on powrót do ringu, czy może też będzie to oficjalne ogłoszenie konieczności zakończenia kariery. Co ciekawe, według WrestleVotes na zapleczu RAW nikt nie wiedział, co powie Roman. Wszyscy mieli się dowiedzieć o tym dopiero podczas gali.

Tak, jak to było zapowiadane, Roman Reigns otworzył czerwoną tygodniówkę, a jego wejście zostało okraszone ogromnym popem od ludzi zgromadzonych w Atlancie. The Big Dog długo witał się z publicznością,a gdy w końcu wszedł do ringu i przemówił, podziękował wszystkim fanom za wsparcie. Na sam koniec wypowiedzi ogłosił remisję nowotworu, dzięki czemu jest w stanie wrócić do ringu WWE! Oczywiście nie powiedział, kiedy czeka go pierwsza walka po powrocie, jednak patrząc na wydarzenia po walce Deana Ambrose’a z Drew McIntyrem możemy się spodziewać tego nawet na najbliższej gali PPV – Fastlane.

Po wszystkim na rampę wyszedł do niego pretendent do mistrzostwa Universal na Wrestlemanii – Seth Rollins, który przytulił swojego przyjaciela.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments