Tydzień temu Finn Balor połączył siły ze swoimi starymi przyjaciółmi z Bullet Club, by zmierzyć się z Eliasem i Miztourage w 6 man tag team matchu, a następnie jasno określił, że to nie koniec ich wspólnej przygody.

Jak się okazało, Irlandczyk dotrzymał słowa, ponieważ w segmencie otwierającym RAW cała trójka wspólnie weszła do ringu. Warto odnotować, że to nie The Club dostosował się do aktualnej postaci byłego mistrza NXT, a sam Balor zachowywał się jak heel, co może skutkować heel turnem w niedługim czasie.

Niedługo potem stajnia zmierzyła się z Jasonem Jordanem, Romanem Reignsem i Sethem Rollinsem w main evencie RAW, z którego wyszli zwycięsko. Cała trójka oficjalnie została przedstawiona jako The Balor Club i prawdopodobnie ten stan rzeczy się utrzyma na stałe.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany