Wszystko wskazywało na to, że na najbliższym PPV dla brandu RAW zobaczymy rewanż o Raw Women‚s Championship pomiędzy obecną mistrzynią Alexą Bliss a pretendentką Sashą Banks. Jednak po dzisiejszym Monday Night Raw wiemy, że to nie będzie zwykły One vs One.

Podczas Raw odbył się pojedynek Tag Teamowy, w których brały udział Sasha Banks, Alexa Bliss, Emma i Nia Jax. Jednak do samego pojedynku dorzucono stypulację, która mogła zmienić pojedynek o Raw Women‚s Championship na No Mercy. Jeśli drużyna Emmy i Nia Jax pokonają Sashę i Alexę, to dołączają do walki o tytuł kobiet RAW.

Tak się i stało. Emma wraz z Nia Jax pokonali mistrzynię i Sashę gwarantując tym samym sobie miejsce na No Mercy. Po walce Nia Jax zaatakowała Emmę, dając do zrozumienia, że już za kilka tygodni każda z kobiet będzie działała na własną korzyść.

Tak więc na gali PPV No Mercy zobaczymy Fatal 4-Way o Raw Women‚s Championship. Alexa Bliss będzie broniła tytułu przeciwko Nia JaxSasha Banks i Emma.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany