Przez ostatni tydzień wszyscy się zastanawiali, co dalej z mistrzostwem United States po tym, jak Dolph Ziggler pozostawił je na środku ringu podczas poprzedniego SmackDown Live. Mówiło się o odejściu Showoffa z WWE, ale też o zmianie wyglądu tytułu mistrzowskiego. Nadal nie możemy być pewni, czy ta pierwsza opcja się nie sprawdzi, ale tego się przekonamy najpewniej w najbliższych tygodniach.

Daniel Bryan na rozpoczęcie tygodniówki ogłosił iż Dolph Ziggler zwakował swój tytuł mistrzowski United States. W związku z tym przez następne SmackDown Live będziemy świadkami turnieju o to złoto. Dzisiaj odbyły się dwa pierwsze pojedynki ćwierćfinałowe. W jednym Bobby Roode pokonał Barona Corbina, a w drugim Jinder Mahal bez problemu przeszedł Tye’a Dillingera. Nadal jednak nie znamy pozostałej czwórki, która zmierzy się w turnieju. Najpewniej poznamy ich w następnym tygodniu.
Można spodziewać się jakichś powrotów lub debiutów, bo roster niebieskiego brandu nie jest za bogaty.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany