Podczas dzisiejszego SmackDown Live doszło do zaskakujących wydarzeń, ponieważ Daniel Bryan już teraz ogłosił, kto będzie rywalem AJ’a Stylesa na Royal Rumble w walce o mistrzostwo WWE. Zgodnie z zapowiedzią, main eventem dzisiejszego wydania niebieskiej tygodniówki była walka między aktualnym mistrzem WWE a Samim Zaynem. Pojedynek był bardzo chaotyczny z racji na to, że tuż przy ringu był Kevin Owens, Shane McMahon oraz Daniel Bryan. Pod koniec walki były mistrz NXT przeszkodził sędziemu wrócić do ringu, przez co AJ nie był w stanie przypiąć swojego rywala. Wtedy do akcji wkroczyli Komisarz i General Manager SmackDown Live. Z całego zamieszania skorzystał Zayn, który wykonał Helluva Kick na Stylesie i odliczył go do 3.

Po walce wściekły AJ Styles wygłosił krótkie promo, w którym narzekał na ich sprzeczki, ciągłe interwencje i stwierdził, że już woli by Owens i Zayn walczyli z nim w handicap matchu. Zareagował na to Bryan, który ogłosił, że na Royal Rumble Styles będzie bronił mistrzostwa WWE w handicap matchu przeciwko wymienionej wyżej dwójce.

Prawdopodobnie pojedynek odbędzie się na zasadach, w których jeden z dwójki Kanadyjczyków przypinający rywala zostanie mistrzem, jak to miało miejsce rok temu w walce Romana Reignsa przeciwko Jericho oraz Owensowi. Do czasu samej walki może się wiele wydarzyć i swoich 5 groszy może dorzucić Shane McMahon, co może przerodzić się w triple threat match, ale na wszelkie decyzje pozostaje nam poczekać przynajmniej do przyszłego tygodnia.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany