RAWSMACKDOWN LIVEWWE

Ogromna walka o mistrzostwo WWE zapowiedziana na Elimination Chamber!

Dzisiejsze SmackDown Live zakończył „nowy” Daniel Bryan, który dwa dni temu obronił mistrzostwo WWE w starciu z AJ Stylesem przy znaczącej pomocy powracającego po kontuzji Rowana. Podczas segmentu na niebieskiej tygodniówce wyrzucił pas mistrzowski do kosza i zaprezentował nowy „ekologiczny” pas.

Po chwili jego speech został przerwany przez AJ Stylesa, który również nie miał dużo czasu na wypowiedzenie się na temat pojedynku z Royal Rumble, gdyż szybko wybrzmiała muzyka Randy’ego Ortona. Po przerwie reklamowej w ringu stał też Jeff Hardy, a do niego zmierzali Mustafa Ali oraz Samoa Joe. Ten ostatni sprowokował AJ Stylesa do ataku, nawiązując do ich niedawnego feudu o mistrzostwo WWE. Rozgorzał się brawl, który ze stołu komentatorskiego obserwował Daniel Bryan.

Jednak tak się nie zakończyło to SmackDown Live, gdyż na titantronie pojawił się sam Triple H, który ogłosił, że 17 lutego Daniel Bryan będzie bronił swojego „nowego” mistrzostwa WWE przeciwko całej tej piątce w Elimination Chamber Matchu!

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments