Gdy wydawalo się, że WWE wystawiło wszystkie możliwe karty na stół, Vince McMahon ponownie zszokował świat! Skład Survivor Series matchu znów uległ zmianie. Jak wszyscy zapewne pamiętacie, Kurt Angle oznajmił, że 5 członkiem Teamu RAW będzie jego syn, Jason Jordan. Podczas dzisiejszego wydania RAW, Stephanie nie ukrywała swojego niezadowolenia z tej decyzji.

W dalszej części RAW, Jason Jordan walczył z powracającym Brayem Wyattem i doznał storylinowej kontuzji, która mimo wszystko nie wyglądała na zbyt poważną. Generalny Menadżer RAW pod naciskiem Stephanie ogłosił, że jego syn jest wykluczony z udziału w Survivor Series. Były członek American Alpha próbował przekonać swojego ojca do zmiany decyzji, lecz nagle rozbrzmiał theme song Triple H’a! Były mistrz WWE szybko wszedł do ringu i oznajmił, że to on zastąpi Jordana w Teamie RAW. Na zakończenie segmentu wykonał Pedigree Jasonowi. 

Powrót Triple H’a w bardzo mocnym stopniu wpłynie na wynik walki i gdy wydawało się, że team SD może mieć lekką przewagę, szanse ponownie się wyrównały. 

 

 

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany