WWE za pośrednictwem swojej strony internetowej potwierdziło, że Paul Heyman wprowadzi Goldberga do „Holu sław”. Były Universal Champion jest główną atrakcją tegorocznej klasy wrestlerów, którzy zostaną wprowadzeni do tego elitarnego grona. 

Ostatnimi czasy Heyman i Goldberg mieli dość często okazje do spotykania się w WWE TV, ponieważ jednym z rywali Goldberga po powrocie do WWE był Brock Lesnar. Legenda WCW po raz ostatni weszła do kwadratowego pierścienia właśnie przeciwko „Bestii”, a miało to miejsce na WrestleManii 33, gdzie na szali znalazł się tytuł Universal.

Heyman po raz pierwszy będzie miał możliwość wprowadzenia danej osoby do Hall of Fame. Oprócz Goldberga swój pierścień w tym roku otrzymają także: Dudley Boys, Ivory, Jeff Jarrett, Mark Henry, Hillbilly Jim oraz Kid Rock. Nagrodę „Warrior Award” odbierze natomiast Jarrius „JJ” Robertson.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany