NewsRAW

Pierwsza walka Romana Reignsa po powrocie zapowiedziana!

Tydzień temu doszło do długo wyczekiwanego przez znaczną większość fanów powrotu Romana Reignsa. Ogłosił on, że jest już w stanie walczyć i tak naprawdę kwestią czasu było zapowiedzenie jego pierwszego pojedynku po powrocie z choroby. Już na poprzednim RAW dostaliśmy teaser tego, że będzie to walka The Shield z grupą złożoną z Drew McIntyre’a, Bobby’ego Lashley’a i Barona Corbina. Sporą niewiadomą było jednak to, jak WWE rozwiąże sprawę z Deanem Ambrosem, który przecież w tym samym dniu, co Roman ogłosił swoje zawieszenie kariery, przeszedł Heel Turn.

Od początku dzisiejszego RAW dostawaliśmy zapowiedzi, że Dean w końcu się wyłamie i dołączy do Rollinsa i Reignsa. Ostatecznie po przegranej przez Ambrose’a walce z Eliasem do tego doszło, kiedy ta Seth i Roman zostali zaatakowani przez wcześniej wspomnianą trójkę Heelów. The Shield przepędziło swoich rywali i na koniec doszło do kolejnego reunionu tej stajni.

Po chwili było już wszystko potwierdzone i wiemy, że już w tę niedzielę ponownie powstałe The Shield zmierzy się z Drew McIntyrem, Bobbym Lashley’em i Baronem Corbinem.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments