Jak wiemy, już za trochę ponad tydzień odbędzie się event o nazwie Greatest Royal Rumble! I niech Was nazwa nie zmyli! Jesteśmy dawno po Road To Wrestlemania, a sama nazwa nawiązuje do 50-osobowego Royal Rumble Matchu, który odbędzie się podczas tejże właśnie gali. Dodatkowo całe show będzie okraszone walkami o prawie wszystkie tytuły mistrzowskie. Roman Reigns zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship w stalowej klatce, a Rusev stanie twarzą w twarz z Undertakerem w Casket Matchu. Jednak teraz nie o tym.

Całe show Greatest Royal Rumble można porównać do mini WrestleManii. Odbędzie się ono na otwartym obiekcie, który pomieści kilkadziesiąt tysięcy osób, a całość będzie transmitowana na WWE Network. Tak duża podbudowa i fakt, że będzie to w tak dużym obiekcie sprawiły, że ludzie zaczęli zastanawiać się nad samym wyglądem eventu. Wiemy, że każdego roku WWE okrasza WrestleManię ciekawie zbudowaną konstrukcją, a zdjęcie, które pojawiło się w internecie kilka godzin temu świadczy, że na Greatest Royal Rumble nie będzie inaczej.

Jakiś czas temu w internecie pojawiło się zdjęcie jednego z pracowników WWE, który na swoim komputerze układał ciekawie wyglądający Stage. Jak się właśnie okazało, był to plan przygotowywany dla Greatest Royal Rumble. Dziś pojawiło się zdjęcie z areny, na której show ma się odbyć i dzięki temu wiemy, jak będzie całość wyglądać. Niżej znajdziecie oba wcześniej wspomniane zdjęcia!

 

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany