Podczas Smackdown odbywającym się w Las Vegas otrzymaliśmy potwierdzenie pierwszego Hell in a Cell Matchu który odbędzie się na gali o tej samej nazwie – Będzie to walka Kevina Owensa z Shanem McMahonem, a samą walkę zapowiedział Vince McMahon który jednocześnie obiecał Kevinowi, że ten wygrywając z jego synem nie zostanie zwolniony. 

Po tym ogłoszeniu Kevin uścisnął dłoń Chairmana jednocześnie atakując go headbuttem powodując krwawienie u Vince’a. Na tym Owens nie skończył kontynuując atak aż do przyjścia ochrony i lekarzy. Odchodząc wymienił się spojrzeniami ze Stephanie McMahon która szła obejrzeć stan ojca. 

Po tym wydarzeniu można spodziewać się, że do feudu dołączy cała rodzina McMahon i może nawet dojdzie do tego, że będą towarzyszyć Shane’owi w tej walce która odbędzie się 8 października. 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany