Minus

Po prostu za dużo czasu!

Main Event Backlash rozpoczął się 5 minut przed oficjalnym zakończeniem całego show. Dało to nam nadzieję, że pojedynek będzie szybki, ciężki i wreszcie z dobrym wynikiem. Niestety tak nie było, ponieważ federacja postanowiła dać tej dwójce prawie 20 minut nudnych dźwigni i kompletnej dominacji Samoa Joe. Tak bardzo wszyscy wiemy, jak taki pojedynek się kończy. I gdy padł Spear i Roman Reigns zakończył to starcie, było po prostu smutno.

Jeśli przyjrzeć się budowie owej walki, to można zobaczyć ciekawą rzecz. Większość więcej znaczących pojedynków zaczyna się wolno i dopiero podczas sekwencji końcowej przyspiesza. Tutaj było kompletnie inaczej, ponieważ jeszcze przed walką Samoa Joe zdewastował Romana Reignsa, wciskając go dwa razy w stół komentatorski. Jednak co z tego, skoro jak tylko rozbrzmiał gong pojedynek wyglądał, jakby był spowolniony kilka razy. A przecież wiemy, że Samoa Joe, jak i Roman Reigns są wstanie wyciągnąć bardzo szybkie, dynamiczne walki. Więc w czym problem?

Podsumowaniem może być tylko to, że Roman Reigns ponownie idzie na mistrzostwo Universal i Brocka Lesnara w nienaruszonej otoczce. Trudno jednak powiedzieć to o Samoa Joe, który zamienia się w Braya WyattaPromo potrafi nam dostarczyć, jednak jeśli chodzi o pojedynki i realizacje swoich planów, to już z tym jest słabiej. Jeśli rzeczywiście Joe ma pójść w najbliższym czasie na WWE Championship, to kompletnie nie wygląda na potencjalnego pretendenta. A to jest wielki minus, ponieważ Samoa Joe potrafi wykonać swoją robotę dobrze. Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o federacji WWE.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany