Witam! Ja jestem „ten nowy nabytek” Kacper, ale możecie też mnie śmiało nazywać Kawax, a oto wielki powrót na stronę plusów i minusów z Impact Wrestling! Koledzy z redakcji ostrzegali mnie, że ta seria nie cieszyła się zbytnim powodzeniem, ale ja sprawie, że plusy i minusy z Impact Wrestling zagoszczą na długo na stronie, a może i zachęcę niektórych do oglądania tygodniówki federacji należącej do Anthem Sports & Entertainment.

Impact Wrestling ostatnimi czasy ma się coraz lepiej. Ostatnie tygodnie były naprawdę ciekawe, mieliśmy PPV Redemption, wcześniej WrestleCon. W tym tygodniu zostały zapowiedziane walki: Pentagon Jr vs Eli Drake o Impact World ChampionshipFour Way o miano pretendenta do pasa X-Division El Hijo Del Fantasma vs Drago vs Aerostar vs Taiji Ishimori i LAX vs nowy tag team Z&E (DJZ & Andrew Everett).

1 2 3

O Autorze

Interesuje się wyścigami (Formuła 1, MotoGP itp.), piłką nożną (kibic Bayernu Monachium). Jego ulubieni wrestlerzy to: AJ Styles, Kenny Omega, Dean Ambrose, Tetsuya Naito, Eli Drake i Austin Aries. Ogląda wrestling od 2011 roku.

Podobne posty

Jedna odpowiedź

  1. EC3

    Jako fanboy Impact Wrestling z dużym zainteresowaniem będę śledził tę serię. Niestety, w porównaniu z poprzednim Impactem ten wypadł średnio, ale nadal są storyline’y, które dają duźo emocji, zwłaszcza ten z udziałem Edwardsa i Callihana.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany