Minus

Znowu dziwny storyline z Grado i Josephem Parkiem 

Myślałem, że po Bound For Glory 2017 to koniec tego dziwactwa, ale jednak nie. Czemu Impact, czemu? Grado znalazł sobie dziewczynę, a jest nią Katarina (znana wcześniej jako Winter) i przedstawił ją Josephowi Parkowi. Ci pomimo tego, iż w poprzednim roku mieli ze sobą na pieńku, jakimś cudem znów się zaprzyjaźnili. Jej łuhu, ale super, to nic Grado, że w poprzednim roku Park chciał, żeby cię wydalono w USA, nieee teraz są dalej przyjaciółmi.

Nawet nie dostaliśmy segmentu pojednania pomiędzy nimi, tak znikąd przyjaźnią się ponownie. Potem po walce Grado z Rohitem Raju Joseph Park został zaatakowany przez gościa, który od kilku tygodni atakuje kogoś na zapleczu i zostawia po sobie czerwoną kartkę z czarnym kółkiem i „X” w środku. Błagam, oby to nie prowadziło do ponownej walki Abyssa z Grado.


Minus

Moose vs Kongo Kong za szybko

Czemu tak szybko dają tę walkę? Skoro budują Konga jako „nowego potwora Impact Wrestling”, a Moose‚a jako „Mr Impact Wrestling” to, czemu bez żadnej podbudowy dają tę walkę na jakiejś randomowej gali partnerskiej Impact. Na szczęście pojedynek zakończył się count-outem i ich większe starcie będzie kiedy indziej.


Minus

Zły moment Eli

Ktoś mi wytłumaczy, czemu heel Eli Drake wogóle zapowiedział swój cash-in walizki Feast or Fired. Sam tego nie rozumiem. Na ogół walka pomiędzy nim a mistrzem Pentagonem Jr była dobra. Pentagon obronił i trzyma pas już dosyć długo, jak na przedstawiciela innej federacji. Najbardziej mnie boli, że po prostu w tak głupi sposób zaprzepaścili szansę Drake’a na ponowny run z pasem Impact World. Czasami się mówi, co się polepszy to się popiep**y.

Ogólnie rzecz biorąc Impact nie był zły, ale fenomenalny też nie był. Za tydzień street fight pomiędzy Edwardsem i Callihanem, które warto będzie zobaczyć, ponieważ ta rywalizacja jest naprawdę dobra.

1 2 3

O Autorze

Interesuje się wyścigami (Formuła 1, MotoGP itp.), piłką nożną (kibic Bayernu Monachium). Jego ulubieni wrestlerzy to: AJ Styles, Kenny Omega, Dean Ambrose, Tetsuya Naito, Eli Drake i Austin Aries. Ogląda wrestling od 2011 roku.

Podobne posty

Jedna odpowiedź

  1. EC3

    Jako fanboy Impact Wrestling z dużym zainteresowaniem będę śledził tę serię. Niestety, w porównaniu z poprzednim Impactem ten wypadł średnio, ale nadal są storyline’y, które dają duźo emocji, zwłaszcza ten z udziałem Edwardsa i Callihana.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany