Plusy i minusy z Impact Wrestling 17.05.2018

W tym tygodniu okazało się, że jesteśmy w drodze do specjalnego wydania Impact – Under Pressure, które odbędzie się za dwa tygodnie. Na ten epizod tygodniówki od Anthem Sports & Entertainment został zapowiedziany Street Fight pomiędzy Eddie’m Edwardsem a Samim Callihanem. Na początku show dowiedzieliśmy się, że galę będzie komentował Josh Mathews, bo Don Callis cały czas odczuwa skutki ataku Psychopaty Callihana.

Josh również przekazał informację, że w Main Evencie będziemy mieli tag team match, w którym  Austin Aries i Matt Sydal zmierzą się z El Hijo Del Fantasmą oraz Pentagonem Jr. W trakcie tego odcinka Impact także zadebiutowała Tessa Blanchard, pokonując Kierę Hogan. Po walce Tessa skonfrontowała się z kolei z powracającą Madison Rayne. Na początek nawet dostajemy walkę o pasy Tag Team.

W tym tygodniu Impact wypadł nawet dobrze, na takie 3 z minusem za dziwne decyzje. W następnym tygodniu zapowiedziana została walka o mistrzostwo X-Division Matt Sydal kontra El Hijo Del Fantasma, również jest zapowiedziane walki to: Moose vs Kongo Kong, LAX vs Cult Of Lee, Drago & Aerostar vs oVe. A już za dwa tygodnie Under Pressure!

1 2 3 4

O Autorze

Interesuje się wyścigami (Formuła 1, MotoGP itp.), piłką nożną (kibic Bayernu Monachium). Jego ulubieni wrestlerzy to: AJ Styles, Kenny Omega, Dean Ambrose, Tetsuya Naito, Eli Drake i Austin Aries. Ogląda wrestling od 2011 roku.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany