Plusy i minusy z Impact Wrestling 17.05.2018

MINUS

Co tu się stało? Eli Drake i Scott Steiner tracą pasy Tag Team!

Tydzień temu byliśmy świadkami tego, jak w bezsensowny sposób Eli Drake stracił swoją walizkę Feast or Fired z title shotem na pas Impact World, wykorzystując ją, jak babyface, a teraz w tym tygodniu nagle znikąd została ustalona walka o pasy Tag Team. Mistrzowie Eli Drake i Scott Steiner kontra… tag team, który zadebiutował zaledwie tydzień temu, pokonując zagubionych LAX – Z&E (DJZ i Andrew Everett). Czemu Impact bez żadnej podbudowy daje zmianę mistrzów? Nie bez powodu czasami porównania Impact Wrestling do WCW są bardzo trafne.

Gratulacje dla DJZ i Andrew Everetta, bo są to utalentowani zawodnicy i z pewnością zasługują na takie wyróżnienie, ale czemu tydzień w tydzień tak szmacą Drake’a? Gość jest topową postacią federacji, drzemie w nim ogromny potencjał, a oni zrobili z niego Barona Corbina z okolic SummerSlam zeszłego roku. Chociaż tak patrząc z innej strony, skoro Eli jest wolny od pasów tag team to przynajmniej skupi się na solowej karierze.

1 2 3 4

O Autorze

Interesuje się wyścigami (Formuła 1, MotoGP itp.), piłką nożną (kibic Bayernu Monachium). Jego ulubieni wrestlerzy to: AJ Styles, Kenny Omega, Dean Ambrose, Tetsuya Naito, Eli Drake i Austin Aries. Ogląda wrestling od 2011 roku.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany