Plusy i minusy z Impact Wrestling 17.05.2018

PLUS

Su Yung = kobieca wersja Undertakera!?

Feud pomiędzy Su Yung i Allie naprawdę obrał dziwny zwrot akcji. Yung mimo przegranej na Redemption, dalej pozostała w obrazku Impact Knockouts Championship i tydzień temu „zabiła” Rosemary, najlepszą przyjaciółkę Allie, na oczach samej mistrzyni Impact Knockouts, a następnie ją pochowała w trumnie. W tym tygodniu mieliśmy „pogrzeb” Rosemary, „The Undead Bride” spaliła trumnę z zawodniczką w środku. Jak dalej się potoczy ten feud? Na razie wiemy, że na Under Pressure zobaczymy kolejną walkę pomiędzy Allie i Su Yung o Impact Knockouts Championship. Moim zdaniem ten konflikt jest intrygujący i unikatowy.

PLUS

Dobry main event, podbudowujący dwie mistrzowskie walki

Skład tej walki był naprawdę spoko; mistrz Impact Grand Austin Aries w drużynie z mistrzem Impact X-Division Mattem Sydalem zmierzyli się z mistrzem Impact World Pentagonem Jr i pretendentem do pasa X-Division El Hijo Del Fantasmą.

Pojedynek wygrali ci drudzy. Wszystko fajnie, tylko kiedy Aries przeszedł heel turn w Impact Wrestling? Ponieważ podczas tego starcia i po zachowywał się, jak heel. No niby były segmenty, gdzie „The Belt Collector” chodził po zapleczu i zapewniał roster Impact, że wszystko jest w porządku, że nadal jest głównym mistrzem, ponieważ ma pas Impact Grand. I to niby miał być ten heel turn? Mniejsza o to, main event wyszedł fajnie, a szczególnie w pamięć zapada akcja, gdzie Matt Sydal wykonywał Shooting Star Press i Pentagon zaskoczył go Superkickiem.

1 2 3 4

O Autorze

Interesuje się wyścigami (Formuła 1, MotoGP itp.), piłką nożną (kibic Bayernu Monachium). Jego ulubieni wrestlerzy to: AJ Styles, Kenny Omega, Dean Ambrose, Tetsuya Naito, Eli Drake i Austin Aries. Ogląda wrestling od 2011 roku.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany