Emocje po Backlash, gali, o której fani zdecydowanie chcą zapomnieć, już powoli opadają. Za miesiąc Money in the Bank, czyli coś, na co z każdym rokiem czekamy z wielkim zaciekawieniem. Wszystko to przez Ladder Matche, które zawsze dają nam sporą dawkę emocji.

Dzisiaj rozpoczęliśmy kwalifikacje do wcześniej wspomnianych pojedynków mężczyzn i kobiet. Miejsca zapewnili sobie Braun Strowman oraz Finn Balor, a u kobiet Ember Moon. RAW rozpoczęliśmy segmentem Kurta Angle’a, podczas którego ogłosił walki, które zobaczyliśmy później. Oprócz tego odbył się Six-Man Tag Team Match, w którym Baron Corbin i The Revival pokonali No Way Jose i Titus Worldwide. Jinder Mahal przed tym, jak zaatakował Romana Reignsa, pokonał Chada Gable, rewanżując się za ich poprzednią walkę. Warto też wspomnieć, że Ziggler i McIntyre kontynuowali swoją drogę na szczyt dywizji Tag Team, pokonując Rhyno i Slatera.

Ogólnie RAW wypadło przeciętnie i SmackDown Live nie ma zbyt wielkiego wyzwania, by je przebić. Jak jednak wypadło pod względem plusów i minusów?

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany