MINUS

Owens znów w tragicznej sytuacji

Od razu podczas segmentu otwierającego zostaliśmy poinformowani, że Kevin Owens i Braun Strowman również zawalczą o jedno z miejsc w Money in the Bank Ladder Matchu, jednak przeciwko sobie. Oczywiście z miejsca szanse na zwycięstwo Kanadyjczyka były bardzo niskie, ale nadal mogliśmy wierzyć w jakąś jego brudną wygraną. Za to po naprawdę długim pojedynku Braun Strowman ponownie pokonał swojego rywala, co dla mnie jest po prostu niedorzeczne.

I nie chodzi mi tu stricte o to, że Braun wygrał, a o to, że Owens znowu przegrał. Kevin w ciągu trzech tygodni walczył ze Strowmanem i każde starcie kończyło się tragicznie dla niego. Jest to bardzo słaba wiadomość dla jego fanów, gdyż pokazuje to, że federacja nie ma zamiaru dawać mu coś więcej na RAW. Już nie wspomnę o Backlash, gdzie został po prostu zniszczony przez Brauna i Lashley’a. To nie wygląda dobrze i raczej długo zajmie WWE odbudowa postaci KO. Będzie to bardzo ciężkie, a jeśli jeszcze dojdzie do tego, że zobaczymy rozpad Kami, będzie to absolutny dramat dla tego zawodnika, gdyż już raczej nie ma czego szukać na czerwonej tygodniówce.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany