PLUS

Ember w Ladder Matchu

Oczywiście kwalifikacje do Money in the Bank Ladder Matchu muszą się odbywać też u kobiet, gdyż tym razem mamy o wiele więcej kandydatek niż miejsc w pojedynku. Dzisiaj zobaczyliśmy Triple Threat Match pomiędzy Sashą Banks, Ruby Riott i Ember Moon, który wyłonił pierwszą uczestniczkę Ladder Matchu kobiet. I ku uciesze wielu (w tym mnie) starcie wygrała poprzednia mistrzyni kobiet NXT po fantastycznym, podwójnym Eclipse. Trzeba przyznać, że ten finisher wygląda lepiej z każdym tygodniem, co tylko podkreśla, jak świetną wrestlerką jest Ember.

Dla Moon jest to olbrzymi sukces, gdyż przecież jeszcze miesiąc temu dopiero debiutowała na stałe w głównym rosterze, a teraz pokonuje dwie czołowe zawodniczki RAW i weźmie udział w Money in the Bank Ladder Matchu. Ember może mocno namieszać w tej walce i pokazać się ze wspaniałej strony, jeszcze bardziej polepszając jakość tego starcia. Jutro Charlotte zmierzy się z Peyton Royce i jeśli wygra, możemy mieć niezwykle ciekawy Ladder Match 17 czerwca dzięki nim.

Już teraz możemy stwierdzić, że jest faworytką do wygrania, gdyż raczej pewnym jest to, że federacja będzie chciała szybko postawić na Ember, patrząc na to, jaki problem z wypromowaniem odpowiedniej pretendentki ma obecnie dywizja kobiet na RAW. Mamy niby Ruby Riott, ale czy ona jest w stanie pokonać Jax? Bayley i Sasha są w zupełnie innym świecie, a na Rondę jest jeszcze za wcześnie. Więc pozostaje nam właśnie Ember, która jest świeża w dywizji, a już mocno była w stanie namieszać, gdy podczas swojego debiutu na RAW przypięła Alexę Bliss, już nie wspominając o tym, co zrobiła ze swoimi przeciwniczkami w dzisiejszej walce.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany