PLUS/MINUS

Walizka dla Tag Teamów?

Nie jest to jeszcze w stu procentach pewne, jednak po promach, jakie widzieliśmy na RAW, można się domyślać, że czeka nas Tag Team Money in the Bank Ladder Match. Filmy zawierały krótkie, typowe ostatnio dla WWE speeche Breezango i The Ascension, w których ci drudzy zawodnicy powiedzieli, że mają zamiar wejść na drabinę i ściągnąć walizkę. Natomiast Breezango stwierdzili, że muszą znaleźć walizkę, o której ludzie cały czas mówią.

Mimo iż nie jest to potwierdzone, jestem pewien, że dostaniemy ten Ladder Match. Z jednej strony jestem bardzo zadowolony z tego powodu, gdyż będziemy świadkami czegoś absolutnie nowego. Kilka Tag Teamów może dać nam świetne widowisko, ale to też zależy od tego, ile ich będzie. Sześć? A może nawet osiem? To jest chyba jeden z dwóch moich problemów, co do tej walki. Widzieliśmy już Elimination Chamber Match z sześcioma Tag Teamami, a tak naprawdę było ich nawet więcej, bo The New Day reprezentowała trójka, a Los Matadores (The Colons) byli jeszcze wsparci przez El Torito. To był chaos i w tym przypadku może być tak samo.

Idąc dalej, mam problem co do tego pomysłu, kiedy myślę, ile będzie tych Ladder Matchy, a ile kiedyś było. Kiedy w 2005 roku ta walizka debiutowała, mieliśmy tylko jeden pojedynek o nią, podczas Wrestlemanii. W 2010 roku były już trzy, ale to z tego powodu, że na Wrestlemanii 26 pojawiła się ta walka, a w lipcu mieliśmy już galę PPV. Teraz kolejna zmiana, gdyż najpewniej będą trzy na jednej gali, a mówiło się jeszcze o tym, że mężczyźni będą mieli dwa oddzielne starcia (po jednym na roster). Mogę to tylko skomentować słowami: Co za dużo, to nie zdrowo. Powoli WWE zaczyna przesadzać z tymi wieloma pojedynkami. Boję się wiedzieć, co będzie na przyszłorocznym Elimination Chamber.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany