MINUS

Reigns vs Mahal

Tak jak wcześniej wspomniałem, próba wykonania Speara przez Romana Reignsa została zatrzymana przez Jindera Mahala. Ta sytuacja ewidentnie nam pokazuje, że zanim The Big Dog pójdzie, by po raz kolejny zmierzyć się z Brockiem Lesnarem, zobaczymy go w walce z Modern Day Maharadżą. Dwóch nie znoszonych przez fanów zawodników, co tylko pokazuje, jakie będzie zaangażowanie podczas tego feudu. Boję się jednak jednej rzeczy. Money in the Bank jest w Chicago. Już chyba rozumiecie o co mi chodzi.

Jednak wracając, dlaczego nie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw. Wszyscy wiedzą, że Panowie nie są geniuszami w ringu i mimo tego, że Roman zdecydowanie się poprawił, jeśli chodzi o swoje umiejętności ringowe i te przy mikrofonie, tak nadal nie jest on w stanie zrobić klasyków z każdym wrestlerem. Już nie wspomnę o Mahalu. Oczywiście, mogą nas zaskoczyć, ale osobiście nie nastawiam się na to i może to lepiej, gdyż nie będę zawiedziony.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany