Plusy i minusy z RAW – 21.05.2018

Droga do Money in The Bank trwa w najlepsze, następny przystanek to RAW w Albany, Nowy Jork. Na dzisiejszej gali widzieliśmy kilka segmentów, które subiektywnie oceniłbym na ponad przeciętne oraz walki, które rzeczywiście mogą mieć wpływ na przyszłą fabułę produktu. W tym:

Pojedynek pomiędzy Romanem Reignsem a Kevinem Owensem, przekształcony w Tag Team Match, w którym do Big Doga dołączył Seth Rollins, a do „Steena” Jinder Mahal. Oprócz tego mieliśmy krótką bójkę Samiego Zayna z Bobbym Lashley’em, starcie Alexy Bliss z Ember Moon, które dało nam lekki przedsmak tego, co będziemy mogli zobaczyć na Money in the Bank i inne walki — Natalya kontra Dana Brooke oraz koleżanki z Riott Squad, Liv Morgan i Sarah Logan, Braun Strowman zmierzył się z Liderem Balor Clubu, Dolph Ziggler pokonał Chada Gable’a oraz Elias Bobby’ego Roode’a. No i wisienka na torcie – nie możemy zapomnieć o nieustannych próbach sprzedania publiczności No Way Jose, który zawalczył dziś z Baronem Corbinem.

RAW nie było dzisiaj na najniższym możliwym poziomie, stąd SmackDown nie powinno stać przed zbyt dużym wyzwaniem, jeśli chce przebić dzisiejszą tygodniówkę. Czy pomimo tego więcej było minusów niż plusów?

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany