Plusy i minusy z RAW – 21.05.2018

PLUS

Koniec faworyzacji Big Doga?

W segmencie otwierającym dzisiejsze RAW, który otworzył Kurt Angle, mogliśmy zaobserwować coś, na co fani WWE czekali już od bardzo, bardzo dawna. Podczas kiedy generalny menadżer mówił o tematach bieżących, pojawiła się Stephanie McMahon, która pochwaliła go za pracę bez przeszkód od WrestleManii, ale zauważyła też, że na jego drodze do podejmowania rozsądnych decyzji bardzo często stoją emocje. Tak więc to ona poprowadzi dzisiejsze spotkanie mające prowadzić do podpisania kontraktu na walkę pomiędzy Nią Jax a Rondą Rousey na Money in the Bank.

Wtedy zaczęła mówić o nadmiernej samowoli Romana Reignsa, jednak zdanie przerwał jej theme song wychodzącego właśnie zawodnika. Napomknął o tym, że bardzo chętnie zniszczy wszystkich jej ulubionych zawodników na czele z Brockiem Lesnarem, na co księżniczka WWE odpowiedziała ciekawym zdaniem – „nie mam żadnych ulubieńców”. Jak wiadomo Roman zawsze miał w federacji do czynienia z lekką faworyzacją swojej postaci. Czy zauważymy tego zmiane?

Segment ten miał jeszcze jeden ciekawy moment, wywód Romana przerwał Kevin Owens, który bez ogródek powiedział, że lubi Big Doga i po raz kolejny pokazał swoją interesowność przez dodanie do tego, że to przez fakt, iż Reigns pomógł mu w zeszłym tygodniu pokonać Mahala i zyskać spot w ladder matchu na Money in the Bank. Zaraz po tym rozpoczęła się walka Romana z Kevinem, którą przerwał atakujący Reignsa Mahal, jednak na pomoc Big Doga przybył Seth Rollins, a po przerwie mecz przekształcił się w typowy tag team match face vs. heel. Podsumowując, otwierający segment jest bardzo pozytywny dla aktualnej fabuły i może otwierać drzwi do ciekawej fabuły na następne tygodniówki.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany