Czas na ostatnie SmackDown Live przed Backlash, które odbędzie się już w tę niedzielę (i już wiemy, że główna gala będzie trwała trzy godziny). Po wczorajszym RAW feudy zostały w miarę podbudowane, a jak poradziło sobie z tą robotą SmackDown Live?

Show rozpoczęliśmy od segmentu Miz TV, do którego pretendent do mistrzostwa Interkontynentalnego The Miz zaprosił mistrza United States Jeffa Hardy’ego oraz przeciwnika Charismatic Enigmy z Backlash – Randy’ego Ortona, a następnie dołączył do nich Shelton Benjamin. Oprócz tego segmentu oraz walki Tag Teamowej z uczestnikami Miz TV zobaczyliśmy także pojedynek Sheamusa i Xaviera Woodsa, który wygrał członek The New Day. Natomiast w Main Evencie drużyna Charlotte Flair, Becky Lynch i Asuki pokonała ekipę Carmelli, Peyton Royce oraz Billie Kay.

Ogólnie SmackDown Live wypadło dzisiaj przyzwoicie, jednak jakichś większych zachwytów nie można mieć do tego show. Jak wypadło pod względem plusów i minusów?

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany