Kontynuujemy drogę do następnego PPV, Money in the Bank, którą rozpoczęło wczorajsze Monday Night RAW, pokazując nam trzech pierwszych uczestników Ladder Matchy o walizki. Dzisiaj poznaliśmy kolejną trójkę, a także mieliśmy wywiady z AJ Stylesem i Shinsuke Nakamurą. Co prawda póki co nie dostaliśmy potwierdzenia walki pomiędzy nimi na MITB, ale mamy jeszcze trochę czasu do tej gali.

SmackDown Live otworzyła Paige, która opowiedziała trochę o wcześniej już zapowiedzianych walkach kwalifikacyjnych do Ladder Matchy, byśmy następnie mogli obejrzeć pojedynek The Miza z Jeffem Hardym. Oprócz tego również Mandy Rose zadebiutowała w starciu na niebieskiej tygodniówce, pokonując sensacyjnie Becky Lynch. Co ciekawe na gali nie było Big Cassa ani Randy’ego Ortona, którzy dwa dni temu przegrali swoje pojedynki.

Ogólnie SmackDown wypadło dzisiaj dobrze i oby tak dalej. Jest świetna seria i nie możemy narzekać na poziom tygodniówki. 

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany