PLUS

Rusev pokonuje Bryana

Main Eventem SmackDown Live był fantastycznie zapowiadający się pojedynek Daniela Bryana z Rusevem, który miał wyłonić czwartego uczestnika Money in the Bank Ladder Matchu Mężczyzn. Fani spodziewali się czegoś bardzo dobrego i właśnie to otrzymaliśmy. Ostatecznie po świetnym widowisku Rusev przypiął byłego mistrza WWE World Heavyweight, wykonując Machka Kick. Szczerze mówiąc, jestem lekko zaskoczony i to nie dlatego, że WWE raczej woli podkładać ostatnio Ruseva, a nie dawać mu szanse uczestnictwa w tak ważnej walce, a bardziej z powodu momentum, jakie obecnie ma Bryan.

Jednakże po chwili przypomniałem sobie, że przecież Daniel zaledwie miesiąc temu wrócił na ring po trzyletniej przerwie spowodowanej przedwczesną emeryturą. Federacja nie może ryzykować zdrowia swojego Baby Face’a i ewidentnie woli go oszczędzać, by powoli wpuszczać „The American Dragona” do coraz to bardziej niebezpiecznych pojedynków.

Co do Ruseva, jestem bardzo zadowolony, że federacja dała mu tę szansę i mimo, że nie jest faworytem do wygrania walizki, z pewnością pokaże się z dobrej strony.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany