Plusy i minusy z SmackDown Live – 15.05.2018

Jesteśmy w trakcie tournee po Europie, więc czas na SmackDown Live w Londynie. Oczywiście kontynuujemy też drogę na Money in the Bank i poznajemy kolejnych uczestników Ladder Matchy, które odbędą się na tej gali. Do pojedynków o walizki dołączyła Becky Lynch, a także The New Day pokonali The Bar, zdobywając jedno miejsce dla członka swojej stajni.

Andrade „Cien” Almas zadebiutował na SmackDown Live, pokonując Jake’a Constantino, po czym Zelina Vega wygłosiła promo w stronę całego rosteru SmackDown Live. Czy Almas będzie gwiazdą w głównym rosterze? Mam wielką nadzieję, że nie będziemy płakać, wspominając jego title reign z mistrzostwem NXT. Nadal nie poznaliśmy pretendentów do tytułów mistrzowskich Tag Team, a Bludgeon Brothers najwyraźniej czekają na SAnitY.

SmackDown wypadło moim zdaniem bardzo dobrze i dobra seria tej tygodniówki trwa w najlepsze. Oby się to nie skończyło. Jak jednak wypadła pod względem plusów i minusów?

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany