Plusy i minusy z SmackDown Live – 15.05.2018

PLUS/MINUS

Asuka vs Carmella

Celebracja Carmelli wreszcie nadeszła i choć była ona krótka, to naprawdę przyjemna. Przy mikrofonie świetnie mi się ogląda obecną mistrzynię kobiet, gdyż najczęściej dzieje się coś ciekawego z nią. Jednak wracając, celebracja została przerwana przez Paige, która postanowiła ogłosić, że na Money in the Bank „Mella” będzie broniła swojego tytułu w walce z Asuką. No ok, ale czemu od razu dostaje on tak ciężką rywalkę? Rozumiem, że Ladder Matche, ale szczerze wolałbym zobaczyć Asukę w starciu o walizkę, ale dobra.

Oczywiście zaraz zaczniecie mi pisać, jakim to jestem hipokrytą, bo tydzień temu pisałem o tym, że brak walki Carmelli podczas MitB jest minusem, a teraz narzekam na to, że dostaje Asukę. Już wyjaśniam, sama walka może być naprawdę dobra, jeśli Japonka odpowiednio dobrze poprowadzi swoją rywalkę i super, że tytuł będzie jednak broniony. Jednak jest jedno ale. Carmella nagle po pokonaniu Charlotte dostaje najbardziej dominującą wrestlerkę w WWE od kilku lat, która w trakcie swojej przygody z tą federacją przegrała (zaznaczam, że chodzi o to, że została przypięta lub zmuszona do poddania się) zaledwie raz, na Wrestlemanii.

Tu sama nie ma żadnych szans, by wygrać pojedynek na Money in the Bank, co oznacza, że najpewniej mistrzyniami kobiet po tej gali będą Ronda Rousey i Asuka. Jak dla mnie Carmella powinna być trochę dłużej mistrzynią, skoro tak długo zwlekali z Cash-Inem. Booking tego tytułu od początku roku jest dla mnie lekko dziwny. Charlotte pokonała Asukę na Wrestlemanii, by dwa dni później stracić pas na rzecz Carmelli, która dwa miesiące później może go stracić w walce z Asuką. Cóż…

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany