Plusy i minusy z SmackDown Live – 15.05.2018

MINUS

Czemu w taki sposób?

Wczoraj podczas Monday Night RAW ogłoszono, że na SmackDown Live odbędzie się walka pomiędzy AJ Stylesem a Shinsuke Nakamurą, jednak nie będzie ona z tytułem mistrzowskim WWE na szali. Postanowiono, że stawką pojedynku będzie możliwość wyboru stypulacji ich walki podczas Money in the Bank. Jestem niezadowolony z dwóch rzeczy, jakie są z tym związane.

Po pierwsze, czemu na tygodniówce mamy walkę, którą zobaczymy za kilka tygodni na gali PPV? To po prostu nie ma sensu, a można to było rozwiązać o wiele lepiej, jeśli chodzi o wybór stypulacji, a to jest druga sprawa. Więc jak federacja miałaby rozwiązać ten pomysł? To jest proste, wystarczy dać Beat the Clock Challenge, w którym najpierw Nakamura zawalczyłby z kimś, a następnie AJ musiałby przebić czas Japończyka. Pomysł oryginalniejszy, lepszy i co najważniejsze, zupełnie niepsujący hype’u fanów na ich kolejne starcie, jeśli w ogóle jeszcze jakikolwiek istnieje.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany