Plusy i minusy z SmackDown Live – 15.05.2018

PLUS

Nakamura pokonuje AJa

Tak, dobrze widzicie. Minus jest za samą koncepcję, ale plus za zwycięstwo Nakamury, z którego mimo wszystko jestem zadowolony. Oczywiście, gdyby AJ wygrał, byłby to kolejny minus, jednak stało się zupełnie inaczej. Shinsuke potrzebował wygranej dzisiaj, gdyż trzy poprzednie starcia tej dwójki kończyły się zwycięstwem AJa lub remisem. Gdyby dzisiaj Styles ponownie wygrał, wiarygodność Japończyka byłaby na bardzo niskim poziomie. Na ten moment bilans ich pojedynków jest 1-2-1 (nie liczę ich walki z Wrestle Kingdom 10), co oznacza, że na Money in the Bank możemy zobaczyć to decydujące starcie.

Samo starcie dzisiaj stało na bardzo wysokim poziomie i naprawdę, jeśli miałbym porównać ten pojedynek z ich trzema poprzednimi, to dzisiejszy wygrałby tę rywalizację. Mam nadzieję, że na Money in the Bank znów dadzą z siebie wszystko tak, jak dzisiaj na SmackDown Live. Oczywiście nie mam wielkich oczekiwań, gdyż po ostatnich dwóch miesiącach po prostu takich nie mogę mieć.

Tak więc, Nakamura pokonuje dzisiaj AJa i najprawdopodobniej za tydzień ogłosi stypulację, w jakiej Panowie zmierzą się podczas Money in the Bank. Co to będzie? Iron Man Match? I Quit Match? Zobaczymy.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany