Dzisiejsze SmackDown Live było ostatnim przed ekskluzywną galą PPV dla tego brandu – Battleground. W nocy mieliśmy zobaczyć wielki powrót klatki Punjabi Prison, która już w tą niedzielę oddzieli Randy’ego Ortona oraz Jindera Mahala od najważniejszego złota w federacji – mistrzostwa WWE. Ich segment otworzył samą tygodniówkę, a sam Orton wspinał się na klatkę zapowiadając jak ma zamiar odzyskać jego tytuł. Natomiast u obecnego mistrza można było zauważyć, że ma problemy z głosem, gdyż wielokrotnie mu się załamywał. To taka ciekawostka, a wracając do tego co się działo pomiędzy tą dwójką, to obeszło się bez brawlu, a faworytem w ich niedzielnej potyczce jest raczej „Modern Day Maharaja”, który jest prawdopodobnie szykowany na obronę swojego pasa przeciwko Johnowi Cenie.

Oprócz tego otrzymaliśmy kolejne Fashion Files i jak to zostało powiedziane, na Battleground Breezango rozwikłają zagadkę, nad którą pracują od kilku tygodni. Zobaczyliśmy również walkę Charlotte Flair i Becky Lynch, z której zwycięsko wyszła była mistrzyni kobiet SmackDown. Mieliśmy okazję widzieć też ringowy debiut w WWE Mike Kanellisa, który pokonał Samiego Zayna po ciekawej walce. W Main Evencie otrzymaliśmy połączenie dwóch najważniejszych walk na Battleground nie licząc Punjabi Prison Matchu. Mianowicie Kevin Owens i Baron Corbin pokonali US Championa AJ Stylesa oraz Shinsuke Nakamurę.

RAW wyszło wczoraj bardzo dobrze, a czy SmackDown trzymało poziom czerwonej tygodniówki? Zobaczmy.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany