MINUS

(nie)Wielki tag team partner

Będąc przy zawodach i niewykorzystanym potencjale! Tag team partner Brauna Strowmana na Wrestlemanii… największa zagadka Drogi Do Wrestlemanii… tak. Wszyscy się nakręcaliśmy, kto może być tajemniczym towarzyszem Brauna. Wydawało się, że nie można tego zepsuć… a jednak!

Tą tajemniczą osobą okazał się Nicholas! Tak, dokładnie, to ten Nicholas. Dobra, koniec. Czy zesquashowanie całej dywizji tag team przez Strowmana nie wystarczyło? Czy ciągłe obijanie mistrzów RAW to było za mało? Na największej ze scen The Monster Among Men musiał wybrać 10-letnie dziecko, aby poniżyć mistrzów, którzy ciągnęli za uszy całą dywizję tag team od półtora roku, jeszcze bardziej? Tak jak rozumiem, że Wrestlemania to wielkie show, gdzie dzieją się niespodziewane rzeczy… tak nie mogę pojąć, co kierowało Creative Teamem przy bookowaniu tego pojedynku. Cesaro i Sheamus zostali opluci za świetną pracę wykonywaną od długiego czasu. Tak nie powinno być.

Jak my, fani, mamy patrzeć na tę dywizję bez drwienia, skoro 10-letni syn sędziego osiągnął to, o czym takie Revival może pomarzyć.


PLUS

Wrestlemania Walks with Elias

Nie każdy miał okazję zawalczyć na Wrestlemanii 34, ale czy to jest przeszkodą, aby mieć fenomenalny występ na najważniejszej gali roku? Jeśli jesteś Eliasem, to absolutnie nie. Ex-Samson z miesiąca na miesiąc pokazuje, że jeśli tylko nic mu nie stanie na drodze, to osiągnie wiele. Na Wrestlemanii zawodnik z NXT nie brał udziału w żadnej walce, lecz i tak pokazał się publiczności. Elias wziął udział w segmencie z Ceną, gdzie najpierw dał krótki koncert, a następnie został obity przez Big Match Johna.

Cała magia w koncertach Eliasa polega na tym, że są one tak świetne i błyskotliwe, że fani cheerują go, nawet gdy są obrażani chwilę wcześniej. Zawodnik był wcześniej zgłoszony do Battle royal matchu, lecz WWE postąpiło słusznie, wycofując go z tego pojedynku. Mimo otrzymania „5 moves of doom” The Drifter został zapamiętany pozytywnie przez większość fanów.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Jedna odpowiedź

  1. kozak6

    Będziecie robić plusy i minusy tylko jednej tygodniówki? tydzień temu było tylko SD a teraz tylko Raw…

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany