PLUS/MINUS

And Still….

Wygrana Romana Reignsa na Wrestlemanii 34 jest pewna. Zwycięstwo The Big Doga jest więcej niż pewne, a Lesnar pewnie pójdzie do UFC. Prawda? Nawet jeśli ktoś wierzył w Bestie, to trzeba było się pogodzić z rzeczywistością. Wszystko począwszy od RAW po Wrestlemanii 33, tworzyło idealną układankę, której ostatnim kawałkiem była wielka koronacja Romana Reignsa jako nowego Universal Championa na Wrestlemanii 34.

Nie! Po 6 F-5 wszyscy się spodziewali, że Roman ponownie tylko odkopie i walka będzie kontynuowana, ale tak się nie stało. Reigns nie podniósł ani ręki, ani ramion, po prostu został odliczony do 3. Był to ogromny szok, prawdopodobnie większy od zakończenia streaku Asuki. Wygrana Brocka jest dla mnie plusem. Po pierwsze, był to ogromny szok, coś, czego nie spodziewał się nikt, a największa gala w roku jest idealnym miejscem na to. Drugą kwestią jest to, że Lesnar jest po prostu bardzo dobrym mistrzem i to jest fakt. Każdy był świadom reakcji jaką, by Roman zdobył, gdyby wygrał starcie. Wrestlemania nie powinna kończyć się z grymasem na twarzy fanów.

Dałem przy tym punkcie również minus. Otóż booking tej walki był absolutnym żartem. Od ponad roku budowano finisher Lesnara, aby tylko Roman mógł odkopać po nim 5 razy. Samoa Joe i Braun Strowman przegrywali z Bestią po JEDNYM F5, JEDNYM. Wszyscy wiedzieliśmy, że F5 jest budowane na potężną akcję kończącą, aby odkopanie Romana na WM‚ce było czymś wielkim, ale WWE po prostu napluło Strowmanowi i Joe prosto w twarz. W tej walce cały roster WWE został ukazany, jako banda mid carderów, którzy nie mają podjazdu do Lesnara i Reignsa.

 

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Jedna odpowiedź

  1. kozak6

    Będziecie robić plusy i minusy tylko jednej tygodniówki? tydzień temu było tylko SD a teraz tylko Raw…

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany