W nocy odbyło się pierwsze SmackDown Live po Money In The Bank. Podczas MitB poznaliśmy pierwszą w historii Miss Money In The Bank, którą została Carmella. Wokół niej kręciła się większość niebieskiej tygodniówki z powodu kontrowersyjnej końcówki starcia na PPV.

Baron Corbin to kolejny Mr. Money In The Bank, który już się skonfrontował z mistrzem WWE Jinderem Mahalem. Oprócz tego byliśmy świadkami między innymi dobrego starcia Shinsuke Nakamury z Dolphem Zigglerem, czy też US Championship Open Challenge, w którym WWE przypomniało nam, że w rosterze SmackDown występuje Chad Gable.

Ogólnie SmackDown było całkiem przyjemne do oglądania, jednak co w nim zasłużyło na plusa, a co na minusa? Od razu piszę, że nie uwzględniono braku występu Marii i Mike’a Kannellis, czy też braku Fashion Files gdyż mało byłoby co o tym pisać.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany