PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z 25-lecia RAW – 22.01.2018

25 lat minęło jak jeden dzień… Chyba tak to leciało, nie? Tyle lat wczoraj skończyła sztandarowa tygodniówka największej federacji wrestlingowej na świecie. Wielkie wydarzenie, którym WWE może, ale i powinno się szczycić. Dwadzieścia pięć lat nieprzerwanej emisji programu, co poniedziałek. Pierwsze RAW odbyło się 11 stycznia 1993 w Nowym Jorku w Manhattan Center Grand Ballroom, a reszta to już historia…

Na wczorajsze show zapowiedziane było multum rzeczy, więc nie ma większego sensu, by je wymieniać. Choć warto wspomnieć, że gala odbywała się w dwóch miejscach naraz. Pierwsza hala to wyżej wspomniane Manhattan Center Grand Ballroom, czyli był to „powrót do klasyki”, natomiast druga to już słynne Barclays Center, w którym od 2015 roku organizowane jest SummerSlam. 

Tyle słowem wstępu, teraz zapraszam Was do zapoznania się z tym, co na gali wypadło na plus, a co na minus.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*