Do gali Elimination Chamber 2018 zostało kilka godzin, tak więc przypomnimy dziś sobie plusy i minusy zeszłorocznej edycji tegoż PPV.

Na show było zapowiedzianych kilka pojedynków, ale i tak każdy zdawał sobie sprawę, że najważniejszą walką — można wręcz rzec „wisienką na torcie” będzie Match w komorze eliminacji o mistrzostwo WWE. Udział w tym pojedynku wzięli: Dean Ambrose, który na tamten moment dzierżył tytuł Interkontynentalny, Baron Corbin, The Miz, Bray Wyatt, AJ Styles oraz ówczesny mistrz WWE — John Cena.

Co, do innych pojedynków, to nie będę wymieniał wszystkich, wspomnę tylko o tych, na które warto rzucić okiem. No, to na pewno warto spojrzeć na starcie Randy’ego Ortona z Lukiem Harperem. Walka o mistrzostwa Tag Team wypadła również w miarę przyzwoicie, ale to już kwestia gustu.

Tak, jak napisałem u góry, do EC 2018 pozostało bardzo mało czasu, a teraz zapraszam Was na zapoznanie się z plusami i minusami z Elimination Chamber 2017.

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany