MINUS

Tag Team Match kobiet nie w Kickoffie

Na ostatnim SmackDown Live przed Fastlane dowiedzieliśmy się, że podczas niedzielnej gali odbędzie się Tag Team Match kobiet. Już z miejsca było wiadomo, że będzie on typowym zapychaczem i fani będą mieli go gdzieś. Niby mieliśmy tu jedną z głównych faworytek na bycie pretendentką do tytułu mistrzowskiego kobiet na Wrestlemanii, czyli Becky Lynch oraz posiadaczkę walizki Money in the Bank Carmellę.

Mimo wszystko każdy miał tę walkę gdzieś i tak naprawdę była ona typową przerwą w trakcie oglądania gali. Ludzie mówili, że to starcie nie powinno mieć miejsca w głównej karcie i tak naprawdę powinna być umiejscowiona tylko w Kickoffie. Co dostaliśmy Six-Man Tag Team Match wyrzutków z SmackDown Live, a kobiety dostały swoje miejsce w środku gali.

Sam pojedynek wyszedł po prostu tragicznie i tego się nie dało oglądać. Najsmutniejsze jest jednak to, że WWE pokazało pozycję Becky Lynch w dywizji kobiet na SmackDown Live. Była ona jedyną logiczną faworytką z SmackDown Live do wygrania Royal Rumble Matchu, a teraz jest przypięta w Tag Team Matchu na Fastlane, kiedy mamy jeszcze Naomi… Przejdźmy dalej.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany