PLUS

Sprostali oczekiwaniom

Openerem gali było starcie Shinsuke Nakamury z Rusevem, które oczywiście wygrał Japończyk. Zwycięzca tegorocznego Royal Rumble Matchu po prostu musiał to wygrać i szanse na to, że były mistrz United States wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, były po prostu zerowe. Przed Shinsuke najważniejsza walka w jego życiu i dostał naprawdę dobrego rywala na Drogę do Wrestlemanii. Szkoda tylko, że program pomiędzy tą dwójką rozpoczął się zaledwie na tydzień przed samym Fastlane podczas walki Nakamury z Aidenem Englishem.

Spodziewałem się dobrej walki pomiędzy tą dwójką i właśnie takie otrzymaliśmy. Pierwsza część była spokojna, po czym dostaliśmy naprawdę bardzo dobrą wymianę akcji. Co prawda nie wyszło to jakoś super i tak naprawdę zaraz o tym starciu zapomnimy, gdyż nie wywołało to tak wielkich emocji, jak zeszłoroczna walka Ortona z Harperem, ale było naprawdę dobrze. Nakamura wygrał w dobrym stylu i wchodzimy teraz w okres, podczas którego będzie musiał się bardzo mocno pokazać, by mógł wyglądać jako ten wrestler, który jest w stanie pokonać AJ Stylesa i zdobyć mistrzostwo WWE. Jak na razie zdecydowanie tak nie wygląda.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany