MINUS

Znowu ten Shane?

No i nadszedł czas na Main Event Fastlane. Wielki Six Pack Challenge Match o mistrzostwo WWE, a kto wchodzi jako pierwszy? SHANE MCMAHON! Jakże mogło być inaczej? Jak długo to jeszcze będzie trwać? Ostatnio pojawiły się plotki mówiące o tym, że na Wrestlemanii ma się odbyć pojedynek Dolpha Zigglera z Shanem McMahonem. Jak miałoby to wyglądać? Chyba nikt nie wie. Jedno było pewne, WWE chciało coś zrobić z Shanem już podczas tego Fastlane.

Co zamiast Dolpha otrzymaliśmy? No oczywiście, że przeszkadzanie Owensowi i Zaynowi oraz Superkick od byłego mistrza Universal na SmackDown Live Commissionerze. Ten feud trwa od SummerSlam i wygląda na to, że będzie jeszcze trwał do Wrestlemanii! Czy to oznacza, że Shane is the face that runs this place? Na to wychodzi, gdyż tak naprawdę to on zebrał największe momentum podczas tego starcia o mistrzostwo WWE, mimo tego, że siedział on po prostu przy ringu. Z pewnością najbliższe SmackDown Live dużo nam powie o tym, co się będzie działo podczas dalszej Drogi do Wrestlemanii.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany