PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 05.02.2018

Wczorajsze RAW odbyło się w Des Moinses w stanie Iowa.

Na samej gali dowiedzieliśmy się o tym, kto wejdzie do męskiego Elimination Chamber Matchu jako ostatni. Poza tym kolejnych dwóch zawodników zakwalifikowało się do wyżej wspomnianej walki, a byli nimi: Roman Reigns oraz The Miz. Poznaliśmy również skład żeńskiego EC Matchu. 

Pojedynki, które odbyły się wczoraj: Roman Reigns podejmował Braya Wyatta, The Miz walczył z Apollo Crewsem, 2/3 Balor Clubu skrzyżowali rękawice z The Revival, Ali i Alexander pokonali Gulaka i Nese’a, Asuka konkurowała z Bayley, The Bar bronili mistrzostwa Tag Team RAW przeciwko Sethowi Rollinsowi i Romanowi Reignsowi, Sonya Deville wyszła z tarczą z potyczki z Mickie James, Nia Jax obiła „lokalną zawodniczkę”, a w Main Evencie zawalczyli Elias, John Cena i Braun Strowman.

Wczorajsze RAW było przeciętne, czy SmackDown Live dadzą radę ich przebić? Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka godzin, a teraz dowiedzmy się, co na RAW było na plus, a co na minus.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*