Plus/Minus

Elimination Chamber Match kobiet

Women’s Revolution trwa w najlepsze, a jej kolejnym objawem będzie pierwszy w historii Elimination Chamber Match kobiet. I to niewątpliwie jest plus, że WWE chcę, jak najbardziej zrównać kobiety z mężczyznami, ale jest pewien problem…

Całe to zrównywanie jest dobre, gdy jest robione z głową, a nie na przysłowiowe „odwal się”. Minus może być taki, że kobiety tak samo, jak w trakcie Royal Rumble będą Main Eventowały galę, nie pokazując nic, co byłoby warte tego Main Eventu, no może debiut Rondy Rousey. Tylko że była zawodniczka UFC nawet nie brała udziału w RR Matchu…

Mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi… Jestem zwolennikiem kobiecej rewolucji, ale jestem też realistą i jeżeli widzę, że coś jest robione źle, to chcę, by ludzie odpowiedzialni za to, po prostu to naprawili.

Tutaj pozwolę sobie umieścić cały skład żeńskiego Elimination Chamber Matchu: Alexa Bliss (będzie bronić swojego mistrzostwa), Sonya Deville, Mandy Rose, Mickie James, Bayley i Sasha Banks.

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany