MINUS

Więcej Ich matka nie miała?

To zdanie będziemy mogli wypowiadać, kiedy to dojdzie do Royal Rumble Matchu kobiet, gdyż oczywiście będzie to TRZYDZIESTOosobowy RR Match. Patrząc na to, że w tej dywizji łącznie na RAW i SmackDown Live są dwadzieścia dwie wrestlerki, wliczając mistrzynie oraz Carmellę i Nikki Bellę, możemy się spodziewać wielu powrotów legend lub też „legend” i debiutów z NXT.

Nie jest to dobra wiadomość, gdyż to będzie kompletny chaos i będzie to wyglądać praktycznie, jak 40-osobowy Royal Rumble Match z 2011 roku. Wtedy mieliśmy bardzo dużo jobberów, co nie powodowało, że było to dobre widowisko, a wręcz przeciwnie. Do tego na 99% procent wyklucza to możliwość obrony tytułów mistrzowskich przez Charlotte i Alexę Bliss na Royal Rumble. Nie jest to dobra wiadomość, szczególnie patrząc na to, że jest gala z Big Four.

Kolejna rzecz, jaką nie rozumiem, jest to, że wrestlerki cały czas ogłaszają, że będą uczestniczyć w Royal Rumble Matchu. Jaki to ma sens? Przecież Angle dopiero co powiedział, że jest 30 miejsc, co oznacza, że każda kobieta z głównego rosteru będzie uczestniczyć w RR Matchu.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany