PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 01.01.2018

MINUS

Więcej Ich matka nie miała?

To zdanie będziemy mogli wypowiadać, kiedy to dojdzie do Royal Rumble Matchu kobiet, gdyż oczywiście będzie to TRZYDZIESTOosobowy RR Match. Patrząc na to, że w tej dywizji łącznie na RAW i SmackDown Live są dwadzieścia dwie wrestlerki, wliczając mistrzynie oraz Carmellę i Nikki Bellę, możemy się spodziewać wielu powrotów legend lub też „legend” i debiutów z NXT.

Nie jest to dobra wiadomość, gdyż to będzie kompletny chaos i będzie to wyglądać praktycznie, jak 40-osobowy Royal Rumble Match z 2011 roku. Wtedy mieliśmy bardzo dużo jobberów, co nie powodowało, że było to dobre widowisko, a wręcz przeciwnie. Do tego na 99% procent wyklucza to możliwość obrony tytułów mistrzowskich przez Charlotte i Alexę Bliss na Royal Rumble. Nie jest to dobra wiadomość, szczególnie patrząc na to, że jest gala z Big Four.

Kolejna rzecz, jaką nie rozumiem, jest to, że wrestlerki cały czas ogłaszają, że będą uczestniczyć w Royal Rumble Matchu. Jaki to ma sens? Przecież Angle dopiero co powiedział, że jest 30 miejsc, co oznacza, że każda kobieta z głównego rosteru będzie uczestniczyć w RR Matchu.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*